Vitamin C...
Vitamin C / levotočivá kyselina ascorbová / je silný antioxidant, a známý lék třeba proti kurdějím. Kyselé zelí používali již před stoletími námořníci na výzkumných plavbách. Koupíme li si však dnes kyselé zelí třeba v obchoďáku, zjistíme prakticky že to nefunguje. Rozbor nás pak poučí, že konzumujeme nějakou podezřelou osolenou pomačkanou trávu nasycenou kyselinou citronovou. Kyselé to samozřejmě je. Kdysi ale starý dobrý a velmi známý zubař dr. Souček, autor mnoha fantastických románů tvrdil:
Na kurděje můžete i umřít a mezi tunami pravotočivé kyseliny ascorbové.
Testoval jsem pak lékárenské tablety, tablety vitaminu C pro sportovce, koupil si pytlík kyseliny ascorbové od firmy Fichema kilo za dvě stovky, koupenou zeleninu: celer, borkolici, citrony a v takových 80 procentech případů zplakal nad výsledkem.
Jedna ze zajímavých nabízejících se možností je, přijít na způsob, jak regenerovat zdegradovanou pravotočivou kyselinu ascorbovou, kterou zakoupíme po kilech za babku zpět , na účinnnou levotočivou kyselinu ascorbovou, která se dá použít k léčení, případně i aktivovat degradované ovoce a zeleninu z obchodů. Tímto se v poslední době v laboratoři zabývám, a dva konkrétní praktické výsledky již existují.
Máte zájem o další podrobnosti, a chcete se úspěšně léčit vitaminem C ? / viz spolupráce /
_______________________________________________
..............O regeneraci vitaminu C nechemickou metodou projevilo dosud zájem několik farmaceutických firem, ale co je pro mne obchodně nejpodstatnější, diskutér Vladan z diskusního fora nekorektního blogu dochtora Kubáče. Ten se irituje, "jak prej dělám ve sklepní panelákové koji šumáky". Jak přišel na panelákovou sklepní koji, či čím konkrétně se tento Vědec živí, nikde neuvádí, proto pořád nevím, zda se mám oprávněně bát že vynalézám blbosti, a nebo se jen tiše ztrnule odmlčet. Kdysi jsem měl na škole choromyslného spolužáka, který se nejraději smál dieslovu motoru. V šesté třídě ZŠ ho jednou z vyučování, když se začal hystericky smát při matematice kvadratickýcm rovnicím, a nepřestal ani při následujícím zeměpisu, odvezli do Bohnického sanatoria, dnes nazývaného Ústav duševního zdraví národa, a dále už o něm nikdo neslyšel...